Empowerfiber

PRODUSE HOT

+ CABLU PATCH
+ PIGTAIL FIBRĂ OPTICĂ
+ ADAPTOARE
+ FIBRA DE CABLARE
+ ATENUATOARE

FIBRA OPTICA TRANSCEIVERE

Factor de formă Rata Lungime de undă Distanta Max Tip cablu Pret
100BASE SFP
SFP 100Mbps 1310nm 2km FPM $6,20 Mai mult
SFP 100Mbps 1310nm 10km SMF $6,20 Mai mult
SFP 100Mbps 1310nm 20km SMF $7,20 Mai mult
SFP 100Mbps 1550nm 80km SMF $19,30 Mai mult
1000BASE SFP
SFP 1000Mbps 850nm 550m peste OM2 FPM $5,80 Mai mult
SFP 1000Mbps 1310nm 2km FPM $6,70 Mai mult
SFP 1000Mbps 1310nm 10km SMF $6,70 Mai mult
SFP 1000Mbps 1310nm 20km SMF $7,20 Mai mult
SFP 1000Mbps 1550nm 40km SMF $23,30 Mai mult
SFP 1000Mbps 1550nm 80km SMF $25,40 Mai mult
SFP 1000Mbps 1550nm 100km SMF $35,00 Mai mult
10G SFP Plus
SFP Plus 10Gbps 850nm 300m peste OM3 FPM $11,90 Mai mult
SFP Plus 10Gbps 1310nm 10km SMF $24,50 Mai mult
SFP Plus 10Gbps 1310nm 20km SMF $30,60 Mai mult
SFP Plus 10Gbps 1310nm 40km SMF $50,70 Mai mult
SFP Plus 10Gbps 1550nm 40km SMF $132,70 Mai mult
SFP Plus 10Gbps 1550nm 80km SMF $244,50 Mai mult
10G XFP
XFP Plus 10Gbps 850nm 300m peste OM3 FPM $31,50 Mai mult
XFP Plus 10Gbps 1310nm 10km SMF $45,40 Mai mult
XFP Plus 10Gbps 1550nm 40km SMF $160,70 Mai mult
XFP Plus 10Gbps 1550nm 80km SMF $323,00 Mai mult
40G QSFP Plus
QSFP plus 40Gbps 850nm [email protected] FPM $44,10 Mai mult
QSFP plus 40Gbps 1310nm 10km SMF $306,00 Mai mult