Empowerfiber

ГАРЯЧІ ПРОДУКТИ

+ ПАТЧ КАБЕЛЬ
+ КОСУ
+ АДАПТЕРИ
+ КАБЕЛІ ВОЛОКОННО
+ ATTENUATORS

ВОЛОКОННО-ОПТИЧНІ ТРАНСИВЕРИ

Форм-фактор Ставка Довжина хвилі Максимальна відстань Тип кабелю Ціна
100BASE SFP
SFP 100 Мбіт 1310nm 2 км ММФ $6,20 Більш
SFP 100 Мбіт 1310nm 10 км SMF $6,20 Більш
SFP 100 Мбіт 1310nm 20 км SMF $7.20 Більш
SFP 100 Мбіт 1550nm 80 км SMF $19.30 Більш
1000BASE SFP
SFP 1000Mbps 850nm 550 м над OM2 ММФ $5.80 Більш
SFP 1000Mbps 1310nm 2 км ММФ $6.70 Більш
SFP 1000Mbps 1310nm 10 км SMF $6.70 Більш
SFP 1000Mbps 1310nm 20 км SMF $7.20 Більш
SFP 1000Mbps 1550nm 40 км SMF $23.30 Більш
SFP 1000Mbps 1550nm 80 км SMF $25.40 Більш
SFP 1000Mbps 1550nm 100 км SMF $35,00 Більш
10 Г SFP плюс
SFP плюс 10Gbps 850nm 300 м над OM3 ММФ $11.90 Більш
SFP плюс 10Gbps 1310nm 10 км SMF $24,50 Більш
SFP плюс 10Gbps 1310nm 20 км SMF $30.60 Більш
SFP плюс 10Gbps 1310nm 40 км SMF $50.70 Більш
SFP плюс 10Gbps 1550nm 40 км SMF $132.70 Більш
SFP плюс 10Gbps 1550nm 80 км SMF $244.50 Більш
10 Г XFP
XFP плюс 10Gbps 850nm 300 м над OM3 ММФ $31.50 Більш
XFP плюс 10Gbps 1310nm 10 км SMF $45.40 Більш
XFP плюс 10Gbps 1550nm 40 км SMF $160.70 Більш
XFP плюс 10Gbps 1550nm 80 км SMF $323.00 Більш
40 Г QSFP плюс
QSFP плюс 40Gbps 850nm [email protected] ММФ $44.10 Більш
QSFP плюс 40Gbps 1310nm 10 км SMF розмірі 306,00 Більш